POZNAJMY SIĘHej! Fajnie Cię tu widzieć! 
Jeżeli tu zaglądasz, to znaczy, że jesteś tu po raz pierwszy i chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć. 
KILKA SŁÓW O MNIE

To ja. Angelika. Cieszę się, że możemy się poznać. W chwili gdy to piszę, mieszkam w Warszawie. Za kilka miesięcy, może być to już inne miejsce na Ziemi bo życie zaskakuje mnie codziennie i determinuje moje szalone decyzje. Mam 24 lata - ani dużo, ani mało. Wystarczająco jednak żeby każdego dnia doświadczać świata i tego co oferuje.

Wychowałam się w najpiękniejszym miejscu na Ziemi - na pięknym Roztoczu. Okoliczności przyrody jakie przyszło mi obserwować od najmłodszych lat sprawiły, że najchętniej spędzam czas właśnie na łonie natury, w otoczeniu pięknych krajobrazów. Jednak w ciągu 5 lat studiów nauczyłam się doceniać także to, co potrafi zaoferować miasto. Poznałam Lublin, a dziś uczę się Warszawy.

Za kilka miesięcy zostanę magistrem kulturoznawstwa. I choć moje studia polegają trochę na czym innym, to zamierzam stawać się znawcą kultur doświadczając świata. Spełnieniem moich największych marzeń jest praca polegająca na podróżowaniu.


O CZYM JEST TEN BLOG?

Podróże. Te mniejsze i większe. Chętnie Wam opowiem o miejscach i ludziach, których spotkałam na swojej drodze, o tym jak tanio można zwiedzać świat i jak kreatywnie wykorzystywać swój czas. Wszystko to jest wzbogacone anegdotami i historyjkami, które spotkały mnie samą. 

Kultura. Recenzje moich ulubionych książek, filmów. Głównie tych podróżniczych, choć pojawiają się wyjątki. 

A także wszystko to, co mnie zauroczy, zainteresuje i zaciekawi na tyle, że będę się chciała tym z Wami podzielić. 


Będzie mi miło jeśli zostaniesz ze mną na stałe. Jeżeli nie chcesz nic przegapić, to zapraszam na mojego Facebooka i Instagrama oraz Snapchata (smolkan).